15 (1:1) „ jak to vidíš tréňo? Tak, jak bych to řek -mírný optimismus“

17. 02. 2019

U13 + 15 (2:2) „ jak to vidíš tréňo? Tak, jak bych to řek -mírný optimismus“

Klasická hláška z Okresního přeboru (díl Na váhu) vidím, to úplně stejně někam jsme se posunuli v obou kategoriích (U13 a U15), ale ještě nás čeká spoustu práce. Máme za sebou super víkend, kdy nejprve minižáci vyjeli k tradičnímu soupeři do Mohelnice a poté hráli U15 doma s Karvinou a Havířovem s celkovým skóre (2:2).

U15: Dvě rozdílná utkání odehráli staršížáci nejprve jsme přivítali Karvinou, která nás do poločasu trápila nicméně ve 3. čtvrtině jsme se konečně rozběhli, soupeře přeběhali a mohli jsme si v klidu užít první stovku.

SKB Zlín : Sokol Karviná 113:46 (19:14, 41:25, 87:37)

TH 25/10 = 40%; 1x3; F+8; F-20

Body: Vyplel 1/4 27b; Bublík 5/11 19b; Polášek 1/3 15b; Halas 14b; Kovařík 1/2 11b; Voráč 0/4 10b; Jaroš 8b; Borský 1/2 1x3 6b; Keřt 2b; Šimek 1/2 1b.

V neděli přijel úplně jiný soupeř, který byl silově i výškově na jiné úrovni. Jak říkal jeden můj kolega “ubránit je, to je v pohodě dobře střílí, mají dobrý vnik na pravou i na levou ruku, takže ruka blízko na hráči a na nohách ubránit vnik…. přece nic těžkého…“. Soupeř od začátku naši obranu zasypal střelbou za 3b a v první čtvrtině nám to dělalo velký problém ve druhé čtvrtině jsme soupeře trošku přibrzdili, dobrou obranou, ale bohužel jsme nedokázali trestat soupeře z brejků a vyrovnat tak utkání. Ve třetí čtvrtině nás soupeř dorazil a výhru si pohlídal.

SKB Zlín : TJ Start Havířov 55:85 (14:24, 27:34, 41:66)

TH 17/7 = 41%; 2x3; F+14; F-15

Body: Vyplel 3/4 2x3 17b; Voráč 2/4  10b; Halas 1/4 9b; Jaroš 1/1 7b; Polášek 0/2 6b; Kovařík 4b.