1.liga muži - výhra nad rezervou BK Opava

10. 10. 2022

Ve 4.kolem 1. ligy mužů porážíme BK Opavu "B"

Ambiciozní tým Opavy si od začátku vytvořil mírný naskok, který se nám podařilo smazat zlepšenou obranou a rychlým protiútokem. V této fazi jsme zahráli vyborný usek hry, a do poločasové přestávky si odnesli dvacetibodové vedení.

Vstup do 3Q byl velmi špatný a po zbytek utkání jsme se střelecky trápily. Opava mohutně stahovala, a ještě 4 minuty před koncem utkání po trojce Jirky Štěpánka prohrávala jen o tři body (79:76). Závěr utkání ale vyzněl pro nás, a tak si připisujeme velmi cenné vítězství.

Strabag Zlín - BK Opava B 92:83 (26:22 52:32 70:62)

Body STRABAG: Vošlajer, Jedovnický16, Nehoda 15, Szarowski 12, Nádeníček 9, Krutílek 7, Šiška 3, Nábělek 2, Trávníček 2

BK Opava: Mička 21, Štěpánek 19, Kurečka 16, Henzl 5, Ihring 5, Myšák 5, Vavrečka 5, Robenek 3, Kadaňka 2, Lazecký 2;

trojky: 27/7 - 34/12; dvojky: 32/19 - 24/17; TH: 42/33 - 17/13; chyby: 21:32; doskoky: 42 - 26