Celkový rozpis tréninků všech kategorií pro sezónu 2021/2022

1. 09. 2021

Celkový rozpis tréninků všech kategorií pro sezónu 2021/2022

U19/U17 chlapci (2003-2006)

Rostislav Děrda +420 774 301 313

Pondělí: 18:30 - 20:00 SH ZELENÉ

Úterý: 18:00 - 19:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Středa: 16:45 - 18:00 3.ZŠ SLOVENSKÁ

Čtvrtek: 18:00 - 19:15 SH ZELENÉ

 

U15 chlapci (2007)

Martin Ptáček +420 776 569 679

Pondělí: 16:00 - 17:30 3.ZŠ SLOVENSKÁ

Úterý: 16:30 - 17:45 SH ZELENÉ

Středa: 16:45 - 18:00 SH ZELENÉ

Pátek: 16:45 - 18:00 SH ZELENÉ

 

U14 chlapci (2008)

Rostislav Štencl +420 773 763 194

Úterý: 19:00 - 20:15 SH Zelené

Středa: 19:15 - 20:30 SH Zelené

Čtvrtek: 16:45 - 18:00 3.ZŠ SLOVENSKÁ

Pátek: 17:30 - 18:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

 

U13 chlapci (2009)

Rostislav Děrda +420 774 301 313

Pondělí: 16:15 - 17:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Středa: 15:30 - 16:45 3.ZŠ SLOVENSKÁ

Čtvrtek: 16:30 - 18:00 SH ZELENÉ

 

U12 chlapci (2010)

Martin Ptáček +420 776 569 679

Pondělí: 15:30 - 16:45 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Středa: 15:30 - 16:45 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Čtvrtek: 15:30 - 16:45 3. ZŠ SLOVENSKÁ

 

U11 chlapci (2011-2012)

Pavel Skoupil +420 739 245 372

Středa: 15:30 - 16:45 SH ZELENÉ

Čtvrtek: 15:30 - 17:00 10. ZŠ DŘEVNICKÁ

Pátek: 15:30 - 16:45 SH ZELENÉ

 

U17/U15 dívky (2005-2007)

Lukáš Kopeček +420 604 190 463

Úterý 17:30 - 19:00 3. ZŠ SLOVENSKÁ

Středa: 18:00 - 19:15 SH ZELENÉ

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Pátek: 17:00 - 18:00 3. ZŠ SLOVENSKÁ

 

U14 dívky (2008-2009)

David Vyplel +420 702 046 696

Úterý: 17:45 - 19:00 SH ZELENÉ

Středa: 16:45 - 18:00 10. ZŠ DŘEVNICKÁ

Čtvrtek: 19:15 - 20:30 SH ZELENÉ

Pátek: 16:00 - 17:00 3.ZŠ SLOVENSKÁ

 

U12 dívky (2010-2012)

David Vyplel +420 702 046 696

Středa: 18:00 - 19:30 10. ZŠ DŘEVNICKÁ

Čtvrtek: 15:30 - 16:45 SH ZELENÉ

Pátek: 15:00 - 16:00 3. ZŠ SLOVENSKÁ

 

U10 MIX (2012-2013)

Kateřina Mrázková +420 605 553 140

Úterý: 15:30 - 16:45 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Pátek: 15:30 - 16:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

 

PŘÍPRAVKA (2014 a mladší)

Kateřina Mrázková +420 605 553 140

Úterý: 16:45 - 18:00 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Pátek: 16:30 - 17:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Galerie

sipka
sipka

STAŇTE SE FANOUŠKEM

1. Liga Muži

tabulka
1. Basket Opava 2010 3 2 1 209:224 5
2. Basketbal Olomouc 4 1 3 316:338 5
3. BC Vysočina 2 2 0 186:119 4
4. GBA Fio banka Jindřichův Hradec 2 2 0 199:141 4
5. SA KOMFORT Brno 2 2 0 194:187 4
6. Snakes Ostrava 3 1 2 243:247 4
7. BC Nový Jičín 3 1 2 269:280 4
8. BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 0 3 285:302 3
9. BCM Orli Prostějov 2 1 1 180:209 3
10. STRABAG Zlín 2 1 1 138:172 3

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj eurovia Michlovský tiskárna basketbar