Děvčata U12 zakončila sezónu se ctí

8. 05. 2017

O víkendu čekaly "sedm statečných" děvčat kategorie U12 čtyři zápasy se soupeřem z Příbora.

V sobotních utkáních jsme na palubovce Příbora i navzdory velmi omezené rotaci dokázali statečně vzdorovat početnějšímu soupeři. V obou utkáních jsme po třech čtvrtinách byli na palubovce lepším týmem a zaslouženě vedli, nicméně docházející síly se bohužel v poslední čtvrtině vždy ukázaly jako rozhodující faktor a překlopily bodovou převahu na stranu soupeře.

BK Příbor - SKB Zlín 43:31 a 43:42.

Hned v neděli jsme stejného soupeře přivítali na domácí palubovce. První tři čtvrtiny úvodního utkání bohužel zastihly holky ještě v posteli a bylo z toho zasloužené vedení hostí 39:23. V poslední čtvrtině hráčky SKB prokázaly charakter a bojovnou hrou alespoň korigovaly vedení soupeře na přijatelných 9 bodů. Ve druhém domácím utkání jsme se konečně dočkali. Holky udělaly během víkendu velký pokrok a naplno jej zúročily v průběhu čtvrtého vzájemného utkání, kdy byly na palubovce ve většině fází zápasu lepším týmem a zaslouženě dokráčely k šestnáctibodovému vítězství. Sezónu jsme tak zakončili výhrou!

SKB Zlín - BK Příbor 42:51 a 57:41.

body: Berková 77, Bartoňková 45, Danielisová 30, Macháňová a Sedláčková 8, Pluhařová a Štětkářová 2.

Všem sedmi děvčatům je třeba za předvedenou bojovnost a nasazení poděkovat, stejně jako rodičům za pomoc s dopravou, povzbuzování a pozápasové pohoštění.