Dívky U12 2x Frýdku Místku podlehly

4. 11. 2019

Ve Frýdku-Místku jsme nastoupili proti úplně novému soupeři a od prvních minut šlo poznat že jde o soupeře více než zdatného. Vyrukoval na nás s tvrdou hrou a hlavně obranou, kterou jsme nedokázali prolomit. Pokaždé když jsme dali těžký koš, soupeř nám v zápětí vrátil lehký na druhé straně. Konečný stav 45:30 pro domácí.

Do druhého zápasu vstoupil uplně jiný tým, holky začaly bojovat, pořádně bránit a rychle se rozběhly do koše a z toho promenili naše lehké body. Do poslední čtvrtiny jsme nastoupili za vyrovnaného stavu, bohužel soupeř měl na konci zápasu navrch a stav zvrátil na svojí stranu. Velká pochvala pro holky za jejich bojovnost a rodičům za skvělou podporu. Výsledek 47:41 pro domácí.