Dívky U13 poprvé vítězně

15. 10. 2018

V neděli se nám v Lipníku poprvé podařilo naši tréninkovou snahu přetavit ve vítězství.

K prvnímu utkání jsme bohužel přistoupili jako vždy. Několik prvních nedaných "šoupáků" a trest na druhé straně znamenaly brzké vedení soupeře 11:3. Po timeoutovém "mytí hlav" se nám podařilo několika slušnými obranami a jednoduchými koši vrátit do utkání. Druhá pětka hrála koš za koš a tak v poločase svítilo na ukazateli skóre 17:17 a začínalo se v podstatě od znova. Do druhého poločasu jsme vstoupili výborně, enormním tlakem v obraně jsme dokázali soupeře udržet na pouhých 4 vstřelených bodech za 16 minut hry a o výsledku bylo rozhodnuto.

Druhý zápas již soupeř působil odevzdaným dojmem. Od počátku jsme utkání kontrolovali a skórovali jednoduché koše po rychlém přechodu do protiútoku. Mohu s potěšením říci, že jsme zaslouženě vyhráli. Zejména v prvním utkání holky konečně ukázaly morální sílu a touhu po vítězství! Jen tak dál.

BK Lipník na Bečvou - SKB Zlín 21:41 a 28:54.

Díky rodičům za podporu a pomoc s dopravou.