DL kadeti U17 o víkendu 2 výhry, "B" tým stále bez prohry

3. 02. 2020

DL kadeti U17 o víkendu 2 výhry,

V sobotu k nám na SH Zelené přijel tým z Kyjova. Utkání jsme začali poctou k zesnulému Kobemu Bryantovi a jeho dceři Gigi po jejich tragické smrti v helikoptéře. Poté jsme začali hrát rychlý basketbal, ve kterém se nám dařilo dávat jednoduché koše a vyplynulo z toho 20ti bodové vedení. To jsme takřka drželi celý druhý poločas a připsali si důležitou výhru.

SKB Zlín - Jiskra Kyjov 70:49

V neděli přijel tým z Kroměříže. Nastoupili jsme famózně a dávali koš za košem. První čtvrtinu jsme ovládli 30:9... Poté se však připoměl i soupeř a místy kousal. Byla to hlavně naše nesoustředěnost a nedávání jednoduchých košů o desku, kdy hned Kroměříž snižovala skóre po rychlém protiútoku. Naštěstí jsme udrželi pozornost pocelý zápas a nedovolili v utkání žádný zvrat. Byla z toho nakonec výhra o 29 bodů. Nutno podoktnout velice vyrovnaný týmový výkon, kdy všichni hráči byli nebezpeční v útoku a připisovali si body. :-)

SKB Zlín - Slavia Kroměříž 93:64

Hned poté jsme odehráli utkání B týmu s Přerovem. V tomto utkání jsme dominovali hlavně výškovou převahou a podstatně rychlejším basketbalem. Připsali jsme si 9. výhru v řadě a jsme první v NRL U17 bez ztráty kytičky :-)

SKB Zlín B - TBS Přerov 99:49