Junioři v derby zdolali Kroměříž

28. 02. 2017

Junioři dokázali v sobotu na palubovce Kroměříže v dramatickém utkání plně bodovat.

Soupeři jsme měli co vracet, minulý zápas jsme smolně prohráli v prodloužení, a tak bylo v jinak poklidném středu tabulky o motivaci postaráno. Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně, celou první čtvrtinu jsme diktovali tempo hry a zaslouženě vyhráli 23:14. Úvodní část se pro vývoj celého utkání ukázala jako rozhodující, dvojciferné vedení jsme si donesli až do osmé minuty poslední čtvrtiny, kdy jsme bohužel ztrátou koncentrace a zbytečnými fauly pustili soupeře zpět do hry, ale rozdíl sedmi bodů bylo maximum, co dokázala Kroměříž po našich hrubých chybách vybojovat.

TJ Slavia Kroměříž - SKB Zlín 59:66, střelci: Bešina 26, Perz 15, Hřib 10, Brychta 7, Kopeček 6 a Žák 2.