Junioři venku 1x1

17. 01. 2017

Junioři v sobotu podlehli v Kroměříži v dramatické koncovce, v neděli udolali lídra soutěže z Kyjova.

Sobotní utkání se pro nás vyvíjelo velmi slibně. V úvodu jsme domácí zaskočili aktivní hrou, velmi dobrou uspěšností z větší vzdálenosti a bylo z toho poločasové vedení 41:26. V druhém poločase si bohužel vybrali slabší chvíli nejen hráči Zlína, ale i navzdory tomu jsme dokázali čelit tlaku domácího prostředí. V dramatické koncovce kroměřížští šťastným proměněným košem poslali zápas do prodloužení, které již bylo nad naše síly.

TJ Slavia Kroměříž - SKB Zlín 68:64pp, střelci: Brychta 15, Perz 13, Bešina 11, Žák 10, Hřib 6, Dyják 5, Kopeček 4.

Nedělní utkání se od počátku nevyvíjelo podle našich představ, když hned v první minutě přišlo naše družstvo vlivem zranění o pivota Brychtu. Do zápasu tak zbylo pouze 6 hráčů a šlo jen těžko uvěřit, že by po sobotním těžkém utkání zbyly ještě nějaké síly. Nicméně velmi pohledným a kolektivním výkonem jsme dokázali domácího lídra soutěže zaskočit a zápas dovést k poměrně suverénnímu vítězství.

TJ Jiskra Kyjov -  SKB Zlín 63:77, střelci: Bešina 26, Hřib a Žák 17, Perz 7, Kopeček 5, Dyják 3, Brychta 2.