Junioři venku dvakrát neúspěšně

4. 10. 2017

Junioři začali o víkendu svou sezónu dorostenecké ligy dvěma venkovními zápasy.

V Opavě začali junioři velmi dobře a první čtvrtinu vyhráli 19:8. Postupem času se začala projevovat soupeřova větší rotace a vyrovnanost kádru a vedení se během třetí čtvrtiny začalo snižovat. V poslední čtvrtině bohužel klukům naprosto došly síly a byla z toho prohra o 18 bodů.

BK Opava - SKB Zlín 71:53, střelci: Dyják 13, Homola 12, Sláma 7, Gladiš a Balija 6, Kopeček 5, Kafka 4.

Nedělní zápas proti favoritovi skupiny se od počátku pro hráče Zlína vyvíjel nepříznivě. Soupeř diktoval tempo hry a nenechal zlínské basketbalisty ani chvíli na pochybách, kdo je na ostravské palubovce doma. Konečný výsledek je navíc poznamenán neproměněním mnoha velmi jednoduchých pozic a tristní úspěšností trestných hodů (24/10!!!!).

BK NH Ostrava - SKB Zlín 74:40, střelci: Homola 10, Kopeček 9, Gladiš 8, Kafka 6, Sláma a Dyják 3, Balija 1.