Kadeti doma dvakrát prohráli

11. 01. 2017

Kadeti ve velmi okleštěné sestavě nebyli doma v sobotu ani neděli konkurenceschopní a dvakrát vysoko podlehli. V sobotním utkání přivítali soupeře z Nového Jičína. Domácí nedokázali vzdorovat výškové a věkové převaze soupeře a hned od úvodních minut byli v zápase horším týmem. Již tak omezenou hru v malé sestavě limitovalo množství ztrát a konečný výsledek je zaslouženým odrazem předvedené hry.

SKB Zlín - BC Nový Jičín 54:80, střelci: Zapletal 17, Vlosinský 13, Dyják 10, Janisch 8, Zachara 4 a Kafka 2.

Po sobotním nepřesvědčivém výkonu k nám v neděli zavítal aktuálně druhý tým soutěže. Přes noc onemocněl jediný vyšší hráč Kafka a sestava domácích tak dostala další trhlinu. Opava sveřepě 40 minut praktikovala zónovou obranu a naši kadeti do ní bohužel nedokázali najíc cestu.

SKB Zlín - BK Opava 55:94, střelci: Zapletal 25, Dyják 11, Zachara 9, Vlosinský 6 a Janisch 4.