Kadeti U17 2 povinná vítězství

14. 01. 2019

V sobotu dopoledne nejprve "bečko" přivítalo rezervu Snakes. Mladší kluci z Ostravy předváděli sympatický výkon, v poslední čtvrtině však Zlín utekl soupeři a vyhrál.

SKB Zlín B - Snakes Ostrava B 75:61

Odpolední utkání sehrál A tým proti poslední Karviné s jedinou výhrou. Kdo se na zápas koukal, vůbec by neřekl, že to bylo srovnání 4. týmu s posledním. Hosté předvedli víc než sympatický výkon a odjeli s prohrou jen o pouhých 16 bodů. Naše kluky trápila hodně obrana 1v1!!

SKB Zlín - TJ Sokol Karviná 91:75

střelci... Mlčoch 25, Bartoněk 23, Jež 18, Novotný 10, Šruc 9, Chytil 3, Schneider 2, Dlouhý 1

V neděli přijel soupeř z Hladnova. nástup do první čtvrtiny byl famózní, kdy se nám ji podařilo vyhrát 30:10. Ve druhé jsme však začali mít potíže s fauly a soupeř nás začal dohánět. Ve čtvrtině třetí jsme nápor zlomili a postupně náskok navyšovali až na rozdíl 38 bodů. Super výkon na útočné polovině :)

SKB Zlín - BK Hladnov 108:70

střelci... Mlčoch 27, Jež 21, Bartoněk 17, Šruc 15, Daněk 11, Schneider 7, CHytil 6, Novotný 4