Kadeti U17 poprvé vítězně

8. 11. 2017

K dalšímu dvojutkání zajížděli kluci do Nového Jíčína v sobotu a Olomouce v neděli. Jako den a noc byly výkony kluků v obou dnech.

V sobotu předvedli kluci super první poločas. Ve třetí čtvrtině zlepšením obrany Jíčína jsme se dostávali do velkých problémů a z našeho náskoku 17ti bodů bylo před poslední desetiminutovkou nic. Začínalo se za remízového stavu, kde se nám podařilo tahat se koš za koš a v závěru čtvrtiny vždy udržovat náskok 2-5 bodů. Vyrovnanou koncovku kluci zvládli a tak si zasloužili první výhru.

BC Nový Jíčín - SKB Zlín 61:64

střelci... Balija 24, Sláma 17, Nedbálek 10, Schneider 6, Bartoněk 4, Mlčoch 3

V neděli však kluci předvedli ostudný a nebojovný výkon v Olomouci, kdy si domácí hráči na doskoku dělali co chtěli a naši za nimi zaostávali ve všech směrech. Pro kluky hodně brzký návrat do reality po vyhraném sobotním zápase.

SK UP BCM Olomouc - SKB Zlín 89:35

střelci... Mlčoch 8, Balija 8, SLáma 6, Bartoněk 5, Nedbálek 4, Chytil 2, Schneider 2