Muži B mají za sebou další tři vítězná utkání

23. 11. 2018

Muži B mají za sebou další tři utkání Středomoravské ligy a s bilancí 8 výher a 1 prohry vedou tabulku.

Na sérii osmi výher v řadě natáhlo naše béčko vítěznou šňůru. Ačkoli to již doma s Valašským Meziříčím vypadalo na prohru, zlínští hráči se v poslední čtvrtině vzepjali k obratu a vydřeli cenné vítězství rozdílem jednoho koše.

Zápas v Olomouci s týmem z vrchní poloviny tabulky jsme zvládli systémem start - cíl a domácí zápas s Mohelnicí v podstatě rozhodla již první čtvrtina, kterou jsme ovládli 24:12.

Může nás těšit dostatečný počet hráčů a návrat některých kdysi nadějných mládežníků k basketbalu.

SKB Zlín U19 /Zlín B/ - KK Valašské Meziříčí B 66:64, Klimek Petr 18, Děrda Rostislav 17, Šula Daniel 15, Sláma Tadeáš 6, Fridrišek Tomáš 5, Hřib Adam 4, Drahotuský Zdenek 1, Kafka Matěj 0

SK UP Olomouc B - SKB Zlín U19 /Zlín B/ 47:62, Klimek Petr 17, Štencl Rostislav 11, Menšík Roman 8, Kafka Matěj 6, Děrda Rostislav 5, Hřib Adam 5, Drahotuský Zdenek 4, Fridrišek Tomáš 4, Sláma Tadeáš 2, Kopeček Lukáš 0, Ptáček Martin 0

SKB Zlín U19 /Zlín B/ - TJ MEZ Mohelnice 64:48, Šula Daniel 17, Klimek Petr 16, Děrda Rostislav 8, Kabourek Jiří 6, Marek Pavel 6, Hřib Adam 5, Kopeček Lukáš 3, Sláma Tadeáš 3, Krutílek Jan 0, Ptáček Martin 0