Organizace začátku tréninků v sezóně 2017/2018

24. 08. 2017

Organizace začátku tréninků v sezóně 2017/2018

Pokyny k zahájení tréninků v sezóně 2017/2018

Pondělí 4. 9. 2017:  Začínají kategorie Přípravka, U10 MX, U12 D, U17 CH, U19 a Muži

  • Přípravka: začátek tréninku 16:30 na ZŠ DŘEVNICKÁ, konec 17:30, s sebou sportovní obuv a oděv (do tělocvičny), pití, informace pro trenéra o dítěti
  • U10 MX: začátek tréninku 15:30 na ZŠ DŘEVNICKÁ, konec 16:30, s sebou sportovní obuv a oděv (do tělocvičny), pití
  • U12 D: začátek tréninku 16:00 na ZŠ SLOVENSKÁ, konec 17:30, s sebou sportovní obuv a oděv (do tělocvičny), pití
  • U17 CH, U19, Muži: začátek tréninku 18:30 na SH, konec 20:00

Úterý  5. 9. 2017:  Začínají kategorie U11 MX, U13 CH, U15, Ženy

  • U11 MX: začátek tréninku 15:30 na ZŠ DŘEVNICKÁ, konec 16:30, s sebou sportovní obuv a oděv (do tělocvičny), pití, informace pro trenéra o dítěti
  • U13 CH: začátek tréninku 15:00 na ZŠ DŘEVNICKÁ, konec 16:30, s sebou sportovní obuv a oděv (do tělocvičny), pití
  • U15: začátek tréninku 18:00 na ZŠ DŘEVNICKÁ, konec 19:00, s sebou sportovní obuv a oděv (do tělocvičny), pití
  • Ženy: začátek tréninku 19:00 na SH, konec 20:00

Středa  6. 9. 2017:  Začínají kategorie U17 D, Ženy B

  • U17 D: začátek tréninku 17:30 na SH, konec 19:00, s sebou sportovní obuv a oděv (do tělocvičny), pití
  • Ženy B: začátek tréninku 19:00 na ZŠ DŘEVNICKÁ, konec 20:00

Rozdělení trenérů, jejich kategorie:

Kategorie   Příjmení Jméno Zkratka
Přípravka   Bartoňková Šárka BA
    Mrázková Kateřina MR
MX U10   Mrázková Kateřina MR
    Nedbálek Petr ND
MX U11   Štencl Rostislav ST
    Ptáček Martin PT
DÍV U12   Ptáček Martin PT
    Kotala Dominik KO
CH U13   Vyplel David VP
    Nedbálek Petr ND
CH U15   Děrda Rostislav DR
    Štencl Rostislav ST
CH U17   Děrda Rostislav DR
    Štencl Rostislav ST
DÍV U17   Štencl Rostislav ST
    Děrda Rostislav DR
U19   Ptáček Martin PT
    Kotala Jaroslav KT
Muži A   Kotala Jaroslav KT
    Ptáček Martin PT
Ženy   Mrázková Kateřina MR
Ženy B+C   Dobešová Lenka DO

Galerie

sipka
sipka

STAŇTE SE FANOUŠKEM

1. Liga Muži

tabulka
1. Královští sokoli 9 8 1 790:580 17
2. SKB Zlín 9 7 2 745:734 16
3. BCM Orli Prostějov 9 5 4 712:658 14
4. Basketbal Olomouc 9 5 4 725:749 14
5. BK Synthesia Pardubice 9 4 5 700:684 13
6. Snakes Ostrava 9 4 5 715:702 13
7. Sokol Šlapanice 9 4 5 708:713 13
8. BK Opava "B" 9 4 5 731:749 13
9. BC Nový Jičín 9 4 5 673:737 13
10. SK UP Olomouc 9 0 9 637:830 9

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj mm alspo king eurovia Michlovský tiskárna basketbar