Rozpis tréninků pro sezónu 2019/2020 všech kategorií

20. 08. 2019

Rozpis tréninků pro sezónu 2019/2020 všech kategorií

Rozpis tréninků 2019/2020:

 

kluci U19 ročník 2001-2002

Pondělí: 18:30 - 20:00 SH ZELENÉ

Úterý: 17:30 - 19:00 SH ZELENÉ

Čtvrtek: 18:45 - 20:15 SH ZELENÉ

Pátek: 16:00 - 17:30 SH ZELENÉ

trenér: Rostislav Děrda +420 774 301 313

 

kluci U17 ročník 2003-2004

Pondělí: 18:30 - 20:00 SH ZELENÉ

Úterý: 17:30 - 19:00 SH ZELENÉ

Čtvrtek: 18:45 - 20:15 SH ZELENÉ

Pátek: 16:00 - 17:30 SH ZELENÉ

trenér: Rostislav Děrda +420 774 301 313

 

kluci U15 ročník 2005-2006

Pondělí: 17:00-18:30 Hala Zelené (výběh, posilovna, sauna - regenerace)

Úterý:  17:30 - 19:00 tělocvična 3. ZŠ. Slovenská

Středa:  16:30-18:00 Hala Zelené 

Čtvrtek: 17:30-18:45 Hala Zelené 

Pátek:  15:00-16:30 tělocvična 3. ZŠ. Slovenská

trenér: Mgr. David Vyplel +420 702 046 696

 

kluci U13 ročník 2007

Úterý: 16:30 - 18:00 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Středa: 16:30 - 18:00 3.ZŠ SLOVENSKÁ

Pátek: 16:30 - 18:00 3.ZŠ SLOVENSKÁ

trenér: Mgr. Martin Ptáček +420 776 569 679

 

kluci U12 ročník 2008

Středa: 15:15 - 16:30 SH ZELENÉ

Čtvrtek: 15:30 - 17:00 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Pátek: 14:45 - 16:00 SH ZELENÉ

trenér: Rostislav Štencl +420 773 763 194

 

kluci U11 ročník 2009-2010

Úterý: 15:30 - 16:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Čtvrtek: 15:15 - 16:30 SH ZELENÉ

Pátek: 14:45 - 16:00 SH ZELENÉ

trenér: Pavel Skoupil  +420 739245372

 

dívky U19 ročník 2001-2004

Úterý: 19:00 - 20:30 SH ZELENÉ

Středa: 16:30 - 17:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Pátek: 17:30 - 19:00 SH ZELENÉ

trenér: Rostislav Štencl +420 773 763 194

 

dívky U15 ročník 2005

Pondělí: 16:00 - 17:30 ZŠ SLOVENSKÁ

Středa: 18:00 - 19:30 SH ZELENÉ

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 10.ZŠ

Pátek: 17:30 - 18:30 10.ZŠ

trenér: Mgr. Šárka Bartoňková +420 608 455 166

 

dívky U14 ročník 2006

Pondělí: 16:00 - 17:30 ZŠ SLOVENSKÁ

Středa: 18:00 - 19:30 SH ZELENÉ

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 10.ZŠ

Pátek: 17:30 - 18:30 10.ZŠ

trenér: Mgr. Martin Ptáček +420 776 569 679

 

dívky U13 ročník 2007

Pondělí: 16:00 - 17:30 ZŠ SLOVENSKÁ

Středa: 18:00 - 19:30 SH ZELENÉ

Čtvrtek: 17:00 - 18:30 10.ZŠ

Pátek: 17:30 - 18:30 10.ZŠ

trenér: Lukáš Kopeček +420 604 190 463

 

dívky U12 ročník 2008-2009

Úterý: 15:00 - 16:30 SH ZELENÉ

Středa: 15:30 - 16:30 10.ZŠ DŘEVNICKÁ

Čtvrtek: 16:15 - 17:30 SH ZELENÉ

trenér: Rostislav Děrda +420 774 301 313

 

MIX U10 ročník 2010-2012

Pondělí: 15:30 - 16:30 ZŠ DŘEVNICKÁ

Pátek: 15:30 - 16:30 ZŠ DŘEVNICKÁ

trenér: Ing. Kateřina Mrázková +420 605 553 140

 

Přípravka ročník 2012 a mladší

Pondělí: 16:30 - 17:30 ZŠ DŘEVNICKÁ

Pátek: 16:30 - 17:30 ZŠ DŘEVNICKÁ

trenér: Mgr. Šárka Bartoňková +420 608 455 166

Galerie

sipka
sipka

STAŇTE SE FANOUŠKEM

1. Liga Muži

tabulka
1. SA KOMFORT Brno 0 0 0 0:0 0
2. BC Nový Jičín 0 0 0 0:0 0
3. Basket Opava 2010 0 0 0 0:0 0
4. SKB Zlín 0 0 0 0:0 0
5. Snakes Ostrava 0 0 0 0:0 0
6. BCM Orli Prostějov 0 0 0 0:0 0
7. BK Pardubice 0 0 0 0:0 0
8. BC Vysočina 0 0 0 0:0 0
9. BK Opava "B" 0 0 0 0:0 0
10. Basketbal Olomouc 0 0 0 0:0 0

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj alspo king eurovia Michlovský tiskárna basketbar