U 13: zápas proti kvalitnímu soupeři z Kroměříže

9. 12. 2018

Tento víkend k nám zavítal regionální rival z Kroměříže, který již tradičně sází na vyrovnaný početný kádr a organizovanou hru. V prvním utkání jsme soupeře přibrzdili a první čtvrtinu jsme hráli vyrovnaně 7:7, bohužel nemáme tak početné a vyrovnané družstvo jako soupeř a v dalším průběhu se nám hosté již bodově vzdalovali. Srovnali jsme krok opět až se základní pětkou v poslední čtvrtině (10:12). V druhém zápase jsme již plandali nohama a nestíhali jsme již nastolené herní tempo. V pondělí musíme chodit všichni běhat, jinak se nám fyzička nezlepší!