U 15: Ubránili jsme Krnov

19. 01. 2019

Po Novém roce jsme zahájili další část soutěže -spojenou skupinu Střední a Severní Moravy. První utkání jsme odehráli na palubovce Tatranu, tudíž NH Ostrava „A“ a po přespání v Ostravě s tamním „B“ družstvem. „A“ družstvu jsme jasně podlehli 91:24 a rezervu Ostravy jsme naopak porazili 43:82.

Ve třetím kole jsme doma přivítali soupeře z Krnova, který byl dobře silově a střelecky vybaven. Nicméně základní pětka vytvořila dostatečný tlak a nasměřovala nás k vítězství po první čtvrtině 23:8. Bohužel jakmile prostřídáme, tak od střídajících hráčů nevidím takové nasazení a snad si i myslí, že to máme dobře rozehrané a „ono to půjde samo“. Hoši, nic není v životě zadarmo a samo to nepřijde, bez poctivé práce zejména v obraně se zápasy nevyhrají. V druhém poločase se přístup všech hráčů zlepšil, a i hra byla vyrovnanější.