U17 s Brnem nedokončili obrat

8. 12. 2017

Kadeti 2x o víkendu neúspěšně.

V sobotním utkání jsme přivítali soupeře ze Žďáru nad Sázavou, kteří jsou na 2. místě za Opavou. Utkání kontrolovali i přes náš jeden menší nápor ve druhé čtvrtině. Ovšem důležitější utkání jsme odehráli v neděli proti rezervě Brna.

Kluci si zaslouží pochvalu za neskutečný počet zvednutí se a dotáhnutí skŕe, bohužel však i pokárání za vstupy do jednotlivých čtvrtin, které jsou velice nekoncentrované a to po celou sezónu. na konci zápasu jsme opět dotahovali a to rozdíl 11ti bodů, kdy šňůrou 12:0 jsme se dostali do 1 bodového vedení. Pak ovšem jedno zavání v obraně, kdy jsme nedoskočili střelu a TH soupeře a druhé zaváhání, kdy jsme dovolili jednoduchý nájezd soupeři, který rozhodl a dvoubodovém vítezství Brna. Škoda, byl by to neskutečný obrat už tak k pohlednému utkání.

SKB Zlín - Žďár nad Sázavou 53:84

střelci... Balija 11, Sláma 11, Chytil 7, Nedbálek 7, Mlčoch 6, Bartoněk 4, Schneider 4, Kliment 3

SKB Zlín - BŠM Brno B 77:79

střelci... Balija 24, SLáma 23, Mlčoch 18, Schneider 4, Nedbálek 3, Kliment 3, Bartoněk 2