1.liga muži - Vezeme vybojovanou výhru z Opavy. BK Opava - SKB Zlín 83:87

16. 10. 2018

Po spackaném utkání s Olomoucí nás čekal další venkovní zápas s B týmem BK Opava.

1.liga muži - Vezeme vybojovanou výhru z Opavy.       BK Opava - SKB Zlín 83:87

Vstup do utkání se nám povedl a na klukách bylo od začátku vidět jak moc dnes chtějí vyhrát a odčinit poslední výsledek. Postupně jsme si vypracovali jedenáctibodové vedení, které Opava do konce první čtvriny stáhla. Druhé hrací období ale ovládl mladý tým soupeře, který nám však nedával nic zadarmo, dařilo se mu střelecky a v poločase šel do náskoku 48:40. Do třetí Q jsme vlétli se změnou obrany a výsledkem bylo vedení před poslední čtvrtinou 71:67. Závěrečnou čtvrtinu jsme zvládli po mnoha nepřesnostech obou týmu lépe, a odvážíme si velmi cenné vítězství.

V dalším kole se představíme doma dne 21.10.2018, kdy budeme v 15.00 hostit vedoucí tým naší skupiny BK Prostějov.

BK Opava B - SKB Zlín 83:87 (23:25 48:40 67:71)

Body BK Opava: Bukovjan Lukáš 31, Vlček Kryštof 17, Slavík Jakub 12, Janoš Dominik 8, Neugebauer Jan 6, Žídek Dalibor 5, Kopf Daniel 4

Body Zlín: Krutílek Jan 24, Vošlajer Tomáš (15 doskoků) 16, Prášil Jaroslav 14, Ihring Michal 11, Nehoda David 11, Matějka Robin 6, Šušák Michal 5;

dvojky: 46/20 - 52/28

trojky: 21/8 - 26/8

TH: 24/19 - 11/7; chyby: 18 - 20; doskoky: 37 - 49;