1.LIGA MUŽI - ČTVRTÁ VÝHRA V ŘADĚ

25. 10. 2016

Zlínští muži nastoupili k druhému domácímu utkání proti týmu Basketbal Olomouc. Před opět naplněným hledištěm domácí potvrdili roli favorita a navázali tak na výhru v Opavě.

Čtvrtá výhra mužů v 1. lize proti Olomouci

SKB Zlín – Basketbal Olomouc 96:70 (24:17 52:30 74:54)

Body domácí: Nehoda David 15, Vošlajer Tomáš 14, Hrabovský Marián 11, Prášil Jaroslav 11, Pumprla Radek 11, Kozina Jan 10, Krutílek Jan 9, Šušák Michal 7, Kadlčík Jan 4, Nehyba Zdeněk 2, Zumer David 2, Štencl Rostislav 0

Od prvních minut se Zlín rychlou hrou a agresivní obranou dostával postupně do vedení a v poločase z toho byl zasloužený náskok 22 bodů. Vstup do 3. čtvrtiny se našim hráčům hrubě nevydařil, svou nekoncentrovaností a chybami dovolili Olomouci se přiblížit až na rozdíl 10ti bodů. Po oddechovém čase se naši muži vrátili ke stanovené taktice z úvodu utkání a v poklidu si dokráčeli k zaslouženému vítězství.

FOTOGALERIE (Milan Mikšík)

Děkujeme divákům za povzbuzování a věříme, že nás v hojném počtu přijdou podpořit i na další domácí utkání, které se odehraje 6. 11. 2016 v 15:00 ve SH Zelené proti týmu START Havířov.