NAFUKOVACÍ HŘIŠTĚ

NAFUKOVACÍ HŘIŠTĚ

obrazek

VIDEO - NAFUKOVÁNÍ HŘIŠTĚ

FOTOGALERIE

 

Nafukovací basketbalové hřiště je určené pro děti přibližně do 14ti let slouží jako atrakce při narozeninových párty, nebo jako "hrací koutek" pro děti při různých firemních akcích. Hlavně slouží jako veliké NÁBOROVÉ lákadlo. Je obrovský rozdíl mezi rozestavěnými obyčejnými koši nebo touto basketbalovou atrakcí, která je pro děti obrovská zábava. Určitě si vybavíte skákací hrady, různé nafukovací klouzačky a další nafukovadla, která rozzáří dětem oči! :-)

 

Hřiště je možné nafouknout a propagovat venku na rovném povrchu a nebo  v uzavřeném prostoru, kde se nemusíte obávat nepřiznivého počasí. Z důvodu napájení kompresoru, atrakce vyžaduje nepřetržité připojení k elektrické síti (220 V). Kompresor je zahrnut v ceně pronájmu.

 

ROZMĚRY HŘIŠTĚ: délka 10m, šířka 5m, výška mantinelu , výška košů , rozměr při zabalení: , váha cca 100kg, čas nafouknutí: 1,5 min, čas sbalení: cca 15 min

 

CENA PRONÁJMU: 5000 Kč/den

 

DOPRAVA: Vlastní (atrakci lze převést i v osobním automobilu, pro představu: velikost kufru Škoda Octavia se sklopenými sedačkami) , v případě zájmu dopravy od nás na místo určené platba cestovného 4x počet km ze Zlína krát 7Kč.

 

KONTAKT: Děrda Rostislav tel. 774301313 e-mail: rostaderda13@centrum.cz

 

 

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj STRABAG NSA