1.liga muži - Nadstavba začala - výsledky

18. 02. 2019

Nadstavba začala našemu týmu ideálně domácí výhrou na BK Slavoj Litoměřice, když už v poločase náš tým vedl 56:27! Prostor tak dostali všichni hráči a utkáni jsme dovedli do vítězného konce.

SKB Zlín - Slavoj BK Litoměřice 81:59 (28:15 56:27 71:41)

BODY

DOMÁCÍ

Dokoupil Petr 21, Vošlajer Tomáš 20, Prášil Jaroslav 13, Krutílek Jan 9, Nehyba Zdeněk 9, Kozina Jan 7, Ihring Dominik 1, Ihring Michal 1, Matějka Robin 0, Menšík Roman 0, Sláma Tadeáš 0, Štencl Rostislav 0

HOSTÉ

Karlovský Jan 18, Bělohlávek David 16, Žampach Adam 9, Klouda Martin 5, Novák Alexandr 5, Dvořáček Jan 4, Zbroj Jakub 2, Kynzl Dominik 0, Slunečko Marek 0

STŘELBA 3B. 25/11:19/2
STŘELBA 2B. 27/14:49/20
TH 36/20:20/13
doskoky 47:36
CHYBY 24:27

Na USK Praha nás čekalo dravé a rychlé mládí, které nakonec slavilo vítězství. Nám nevyšla první čtvrtina, naopak po druhé jsme se vrátili do zápasu a v poločase vedli 42:45. Soupeř ve druhém dějství zlepšil obranu, spřesnil střelbu z dálky a začal úřadovat na útočném doskoku. A tím položil základ k vítězství.

USK Praha B - SKB Zlín 88:75 (27:15 42:45 66:55)