Chlapci U12 odehráli druhé kolo soutěže

17. 10. 2023

Ve druhém kole své soutěže narazili oba týmy chapecké kategorie U12 na rozdílné soupěře. U12 A zavítali do Kroměříže, kde dvakrát porazili tamní velmi silné družstvo. U12 B na domácí palubovce nestačili na celek z Přerova. 

Chapci U12 odehráli druhé kolo soutěže

Družstvo U12 A odehrálo dva povedené zápasy, ve kterých nám soupěř z Kroměříže nedal nic zadarmo a trestal každé polevení v koncentraci. Naší obrovskou výhodou je vyrovnanost a šíře kádru, kdy jedna pětka na sebe umí vzít tíhu okamžiku, když se té druhé právě nedaří. Oboustranně se hrál minižákovský basket vysoké úrovně. V hale byla po celou dobu perfektní atmosféra díky fanouškům obou táborů. Díky jim za to!   

Tým U12 B zatím doplácí na mnoho teprve letos začínajících hráčů. Vše vyžaduje trpělivost, čas a zejména tréninkovou píli a zaujetí pro basketbal. Zápasy se rozhodně dají odehrát lépe, pakliže kluci zapojí bojovnost, odhodlání a touhu se na hřišti "poprat". Získávání basketbalových dovednosti je dlouhodobá (a nikdy nekončící) záležitost, kterou kluci v této chvíli nutně musí nahrazovat právě bojovností. A ta v sobotu úplně chyběla. Věřím, že příště k tomu hráči přistoupí jinak.    

Výsledky:

FASTAV Zlín B - TBS Přerov   18 - 110

FASTAV Zlín B - TBS Přerov   11 - 92

TJ Slavia Koměříž - FASTAV Zlín A   51 -  69 

TJ Slavia Koměříž . FASTAV Zlín A   38 - 60

Další hrací kolo je plánováno na sobotu 4. 11. 2023, kdy U12 A doma přivítá Šumperk a U12 B zavítá na venkovní palubovku do Lipníku n. Bečvou.

Více k soutěži na: https://cz.basketball/soutez/4249?t=&r=&m=&p=7784#tab-pane-one

 

TITULÁRNÍ PARTNER


NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj NSA STRABAG Samohýl MB