Další boje chlapců u15

8. 12. 2021

Po výsledkově zvládnutém víkendu v Žabovřeskách a Svitavách pokračovali chlapci U15 dalším podařeným zápasem v Kroměříži a prohrami s Brnem a Vysočinou.

Další boje chlapců u15

Na kroměřížskou Slavii jsme s touto kategorií asi poprvé přijížděli jako favorité. Ačkoli jsme ještě před poslední čtvrtinou vedli o 9 bodů, soupeř příkladně zabojoval a dostal se během posledního hracího období dokonce do vedení. Naštěstí jsme porojevili psychickou odolnost a několika zisky a jednoduchými koši jsme dokázali utkání opět zvrátit na naši stranu. Hrál se pěkný mládežnický zápas, kde o výsledku rozhodovala více bojovnost, než basketbalové dovednosti, ovšem i takovými zápasy si musíme projít

Slavia Kroměříž - SKB Zlín 68:79

Utkání s Tygry Brno pro nás vždy představuje velkou výzvu. Jedná se o nejlepší tým naší skupiny. I tentokrát jsme příkladně bojovali, ačkoli bylo o výsledku brzo rozhodnuto, stále jsme prokazovali vůli to soupeři maximálně znepříjemnit a nenechat mu žádný koš zdarma. Výsledek pro nás rozhodně není ostudou.

Tygři Brno - SKB Zlín 87:40

V nekompletním covidovém programu nás zatím poslední basketbalové klání čekalo v neděli proti soupeři z Jihlavy. Ačkoli neměli všichni hráči ideálně natrénováno, po delší době jsme se potkali v takřka kompletní sestavě. Naděje na lepší výdledek než v první polovině soutěže však zůstala nenaplněna. Zápas se některým nepovedl v obraně a jiným zase v útoku, dohromady nám to prostě neladilo. Snad jedinou pozitivní stránkou utkání byl slušný výkon hráčů z lavičky, kteří dostali více prostoru než obvykle a místy mile překvapili.

SKB Zlín - BC Vysočina 57:85

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj