Děvčata U13 po nevýrazném výkonu porazila ValMez

7. 03. 2019

Po jarních prázdninách nás čekalo na domácí palubovce Valašské Meziříčí.

Děvčata U13 po nevýrazném výkonu porazila ValMez

Obzvláště první utkání bylo od některých hráček v obraně doslova katastrofou. Neustálé šetření sil, odstupování, nechuť agresivně a důsledně bránit míč i hráčky bez míče a samozřejmě šoupáky, to byly nejzřejmější důvody naší špatné hry. S papírově slabším soupeřem jsme šli poprvé do vedení až na konci třetí čtvrtiny a ve čtvrté jsme definitivně dokonali obrat a vyhráli o osm bodů. Pochvalu si však holky rozhodně nezasloužily.

Druhé utkání již bylo z naší strany trochu lepší, o maličko více chuti bránit, lepší úspěšnost střelby a docházející síly soupeře, který se k utkání dostavil pouze s osmi hráčkami, to byly atributy, které nám přinesly jednodušší vítězství.

Jako velký plus utkání beru plnou střídačku, 15 hráček toužících po zapojení do zápasu, jako velké mínusy beru laksnost některých jedinců a snižování týmového výkonu jejich nekoncentrovaností a nechutí bránit. Opět jsme několikrát nevěděly, na který koš útočíme!!!! Opět jsme několikrát nepokryly hoď a běž!!! Opět jsme ustupovaly před hráčkami s míčem!!! Kdo ustupuje driblující hráčce bojí se prohry souboje 1x1, kdo se bojí prohry, nemůže vyhrát!!!!

SKB Zlín - BK Valašské Meziříčí 40:32 a 55:37.

Díky rodičům za podporu!!!

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar