Dívky 13, 14, 15 mají za sebou další vítězná utkání

3. 12. 2019

Dívky U13 se představily před domácím publikem proti Krnovu, dívky U14 vyjížděly na svá utkání do Kyjova a Brna, dívky U15 hostily doma Rožnov.

Dívky 13, 14, 15 mají za sebou další vítězná utkání

Velmi bojovná utkání mají za sebou dívky U13. Ve dvojzápase byly na palubovce lepším týmem a po zásluze si připsaly dvě těsnější vítězství. O úspěchu rozhodla zejména slušná obrana a rychlý přechod na útočnou polovinu. O lepší výsledek nás připravilo velké množství neproměněných šancí.

SKB Zlín - Loko Krnov 53:46 a 36:29.

Dívky U14 tento víkend do Kyjova a Brna rozhodně nevyjížděly jako favoritky. Od obou týmů jsme v první polovině soutěže dostali přes 90 bodů a s tím se jednoduše na výhru pomýšlet nedá. Klíčem k úspěchu tak mohla být jedině zlepšená obrana. A vskutku. Na kyjovské hráčky jsme v sobotu vlétli s velkým důrazem a agresivitou. Klíčovým hráčkám soupeře jsme nedali vydechnout, odebíralli jsme jim míče z driblinku, ostatní hráčky výborně četly hru a byla z toho velmi překvapivá, ale zasloužená výhra 62:50. Nedělní zápas v Brně jsme příkladně bojovali, opět jsme se opírali o výbornou týmovou obranu, ale v útoku již to nebylo tak úspěšné jako předchozí den. Nicméně i výhra dvou čtvrtin v Brně je pro nás dílčím úspěchem a motivací do další tvrdé práce.

Kyjov - SKB Zlín 50:62 a KP Brno - SKB Zlín 64:37.

Dívky U15 odehrály pouze jedno utkání, a to na domácí palubovce proti Rožnovu. Potvrdili jsme roli favorita a poměrně jednoduše jsme si dokráčeli k vítězství.

SKB Zlín - Rožnov pod Radhoštěm 78:54.

Velká pochvala ve všech předvedených výkonech patří holkám zejména za práci v obraně. Již začínáme pracovat na nohách, hrajeme fyzicky, ale bez "rukou", přichází i první jednoduché rotace a vše nese ovoce. Dívky U14 dostaly v prvním kole od obou soupeřů přes 180bodů!!!, o víkendu již to bylo pouhých 126!!! Bravo! Naše dřina se nám vrací. Díky holkám za přístup k tréninku a rodičům za podporu a pomoc s dopravou.

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar