Dívky U12 v Bruntále vítězně

8. 03. 2018

Netradičně v úterý jsme dohrávali utkání, které bylo odloženo kvůli jarním prázdninám.

Dlouhá a strastiplná cesta mlhou a sněhem by snad mohla být omluvou pro vlažný start prvního utkání, děvčata se poločas rozkoukávala, potom zapla na vyšší obrátky a utkání ve druhém poločase jednoznačně ovládla.

Jako již tradičně byl i tentokrát mezizápasový pohovor s trenérem veden ve smyslu, že nám dlouho trvá, než se rozehrajeme a dostaneme do tempa, že zůstáváme v autě či v posteli a nekoncentrujeme se od první do poslední minuty. Zda slova padla na úrodnou půdu posuďte sami. První poločas druhého utkání jsme prohráli 20:10!!!!! Nezbývalo, než o poločase opět zvýšit hlas, umýt trochu hlavy a ejhle, třetí čtvrtina 30:0 pro Zlín!!! Je neuvěřitelné, jak rozdílné výkony dokážeme během jednoho utkání předvádět.

Každopádně dvě výhry bereme, ale je na čem pracovat. Gratulujeme vesměs mladšímu a méně fyzickému soupeři k pěknému a bojovnému výkonu. Díky Kubovi za pomoc s dopravou a blahopřání všem holkám za vstřelené body.