Dívky U12 výhra na Basketem Ostrava o bod

17. 02. 2020

Na další venkovní utkání jsme vyrazili do Ostravy. Děvčat se tentokrát sešlo 11. Od začátku bylo jasné, že půjde o vyrovnaný zápas, kde budou rozhodovat hlavně hloupé chyby v obraně, kterých jsme se dopouštěli bohužel více než soupeř. Tento nedostatek se nám dařilo vyrovnávat zvýšenou bojovností, o čemž svědčí i množství odpískaných faulů na naší straně. Bohužel jsme celý zápas tahali za kratší konec a nakonec prohráli 56:44.

Basket Ostrava - SKB Zlín 56:44

Do druhého zápasu jsme nastoupili se zlepšenou obranou a rychlým přechodem na útočnou polovinou, kdy jsme první čtvrtinu vyhráli zaslouženě 17:3. Bohužel naše druhá pětka, nebyla důrazná v obraně, hlavně tedy na doskoku, z nichž jsme dostali většinu bodů od soupeře. Do druhé poloviny jsme nastupovali za téměř vyrovnaného stavu. ve 3. čtvrtině jsme opět náskok natáhli. Závěrečné dějství se neslo v duchu nervozity a spousty ztracených míčů. Naštěstí jsme v koncovce udrželi vedení a získali tak zasloužené vítězství! Konečné skóre 38:39. Díky všem hráčkám i rodičům za jejich nasazení během obou zápasů.

Basket Ostrava - SKB Zlín 38:39