Dívky U17 doma nezaváhaly

26. 10. 2022

Kadetky čekal o víkendu přímý souboj o 3. místo v tabulce s celky Havířova a Olomouce. Vše nám znepříjemnily i zranění a nemoci. 

Dívky U17 doma nezaváhaly

SKB Zlín - BK Havířov 70:47

Tým z Havířova je nám známý z minulého roku, kdy jsme s nimi vždy urvali výhru až v koncovce. Do poločasu vyrovnanou partii jsme nakonec svrhli na svou stranu již ve 3. čtvrtině. V posledním dějství jsme si potom mohli vyzkoušet varinaty v útoku i obraně a protočit všechny hráčky.

SKB Zlín - OSK Olomouc 69:44

Nedělní soupeř sliboval napínavou bitvu a to se potvrdilo. V první půli jsme festival neproměněných šancí vyhráli o 3 body. Ve druhém poločase jsme ukázali jaký jsme tým a že dokážem tahat za jeden provaz. Soupeři jsme povolili jen 20 bodů a sami nastříleli 42..Takticky zvládnuté utkání jsme nakonec dotáhli do vítězného konce i díky doskokům a bodům hráček, které letos zatím v těchto činnostech hledaly optimální formu. 

 

Zápasy nám ukázaly, že dokážeme bojovat se středem startovního pole i v nekompletním složení. Zvláště bych, ale vyzdvihnul obrovskou vůli týmu porvat se o vítězství! Další kolo nás čeká dvojička s Kyjovem. Přijďte nás podpořit! :)

 

Lukáš Kopeček 

TITULÁRNÍ PARTNER


NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj NSA STRABAG Samohýl MB Steza