Dívky U17 na výjezdu 1-1

24. 01. 2023

Víkendový výjezd kadetek přinesl, jak je poslední dobou zvykem, bilanci 1-1. V základní skupině jsme tedy obsadili 4. místo. Do skupiny playout postupujeme ze 2. místa se ztrátou jednoho vítězství na Olomouc.

Dívky U17 na výjezdu 1-1

OSK Olomouc - SKB Zlín 68-59

Po několika letech jsme zamířili na palubovku v Olomouci a než se děvčata rozkoukala v novém prostředí, svítil na tabuli stav 7:1 pro domácí. Bohužel jsme se za celý zápas nedokázali dotáhnout na bližší rozdíl. Na vině byla hlavně diskomunikace v obraně a řešení clon soupeře. V útoku se nám bohužel také moc nedařilo balon jsme nezvládli dorotovat na volného střelce a pokud se nám to povedlo, zradila nás střelba z dálky. Olomouci se navíc chytla střelba za tři body a v klíčových momentech zápasu je podržela.

BK Havířov - SKB Zlín 73-98

Po večerním přejezdu a přespání nás čekalo utkání v Havířově. Po ospalé první čtvrtině jsme se dostali do střelecké pohody. Nastřílených 98 bodů venku naznačuje dobrou produktivitu. Horší je to v obraně, jako již několikrát v této sezóně nás trápila obrana a pomoc ze slabé strany. Vítězství však berem a do nadstavby se určitě hodí. 

Základní skupinu jsme zakončili na 4. místě. Při pohledu na tabulku máme 2. nejlepší útok v soutěži (po Žabinách). Horší je to v obraně, kde jsme na chvostu.

Za dva týdny nás čekají zápasy ve skupině playout. Uvidíme koho nám los nadělí.

Lukáš Kopeček

 

 

 

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj STRABAG NSA