Holky u15 připisují další 3 výhry

25. 02. 2022

Holky u15 připisují další 3 výhry

Dalšími třemi utkáními pokračovala žákovská liga U15, do které se naše holky kvalifikovali z nadregionální soutěže. Tým složený ze dvou tréninkových skupin si připsal další 3 cenné vítězství, když si postupně poradil s týmy Jiskra Kyjov, Start Ostrava a Basket Ostrava.

 

SKB Zlín - Jiskra Kyjov 79:71

Zápas uprostřed vlny omikronu se podepsal na soupiskách obou celků. Proto bylo zajímavé jak se holky popasují s alternativními sestavami. Soupeř vynikal hlavně tvrdou obranou a spoustou získaných míčů. My jsme se opřeli o body ze situací 2 na 1, 3 na 2. Od začátku jsme si drželi vedení 4 až 10 bodů, bohužel se nám nikdy nepovedlo od soupeře odpoutat na více než 10 bodů. Ve vyrovnané koncovce jsme nakonec byli silnější a připsali si další výhru v ŽL.

START Ostrava - SKB Zlín 23:132

Tréninkový nádech potom měl souboj se soupeřem z Ostravy. Holky si vyzkoušely střelbu ze všech možných i nemožných pozic. V obraně může mrzet pár bodů z nepozornosti.

Basket Ostrava - SKB Zlín 75:79

Nepříjemný soupeř nás čekal na Basketu Ostrava. První čtvrtina skončila výhrou o 20 bodů pro naše holky. Potom však soupeř zatáhl obranu do šestky a k tomu přidával body na druhé straně hřiště. K tomu přidal ještě pár doskoků a najednouze zápasu byla vyrovnaná partie. Vedení jsem naštěstí uhájili až do konce a vyhráli o 4 body.

Další kolo čeká naše holky za 2 týdny v Bruntále.

 

Lukáš Kopeček

 

 

 

TITULÁRNÍ PARTNER


NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj NSA STRABAG Samohýl MB