Dívky U17 smolná prohra v Příboře

12. 12. 2016

V sobotu vyjely kadetky U17 na dohrávku do Příbora. Do zápasu však nastoupily špatně, kdy hned od začátku prohrávaly a nedůslednou obranou se jim soupeřky vzdalovaly až na konečných 9 bodů rozdílu po první čtvrtině

Dívky  U17 smolná prohra v Příboře

. Ve druhé čtvrtině nastoupily holky s úplně jiným nasazením a dobrou předvedenou hrou na útočné polovině se dostaly přes domácí a v poločase tak Zlín vedl o 4 body. Nástup do druhého poločasu zase vyšel ve prospěch zlínských holek, kdy se jim dařila střelba z dálky a před posledním dějstvím vedly holky o 13 bodů. V poslední čtvrtině však absolutně selhaly v útoku a soupeřky naopak po neúspěšných střelách šly cílevědomě za doskokem a na druhý pokusy trestaly. 18:4 pro Příbor v poslední čtvrtině nestačil na výhru Zlína. Pochvalu si zaslouží soupeřky, ýe nevzdaly utkání a bojovaly až do posledních sekund a vyhrály díky věší vůli.

BK Příbor - SKB Zlín 56:55 (19:10, 26:30, 38:51)

střelci... Jadrníčková 19, Kvapilová 12, Tomančáková 12, Dlabajová 7, Hujíčková 3, Blažková 2