Junioři poprvé úspěšní

17. 10. 2017

Na domácí palubovce junioři v sobotu porazili Hladnov, v neděli vysoko nestačili na BK Snakes Ostrava.

Do sobotního utkání v azylu v tělocvičně SPŠ strojní jsme vstoupili velmi dobře a brzy z toho bylo vedení 21:7. Když v poločase svítilo na ukazateli skóre 39:22, nikdo by asi neočekával, jaké drama nás čeká. Náskok se postupně tenčil až na rozdíl jediného koše (58:55), junioři kupili chybu na chybě, soupeř příkladně bojoval. Ne příliš povedený úsek jsme naštěstí ukončili úspěšnou trojkou, nápor soupeře se podařilo odrazit a vše skončilo dobře.

SKB Zlín - BK Hladnov 73:58, střelci: Sláma 17, Gladiš 14, Kopeček 13, Dyják 10, Homola 8, Medek 6, Kafka 5.

Nedělní utkání přineslo velmi pohlednou první polovinu. Domácí hráli uvolněně, pohlednými kombinacemi se dostávali do kvalitních střeleckých pozic a favorita zle trápili. Poločasový stav 33:38 byl bohužel od našich juniorů maximem. Do druhé půle nastoupilo úplně jiné družstvo, vytratila se bojovnost a týmovost, přidalo se i trochu smůly a bylo z toho pouhých ostudných 11 bodů.

SKB Zlín - BK Snakes Ostrava 44:83, střelci: Homola 15, Kopeček 9, Dyják 8, Gladiš 6, Medek 4, Kafka 2.