sipka

PŘEDCHOZÍ AKTUALITA

Chlapci U11 porazili Olomouc

sipka

DALŠÍ AKTUALITA

U15 pokračují bez prohry

Junioři ze tří zápasů jednou úspěšní

29. 11. 2017

Náročný týden čekaj juniory SKB, kdy ve čtvrtek hostili v dohrávce Nový Jičín a v sobotu a neděli v regulérním kole NH Ostrava a Opavu.

Junioři ze tří zápasů jednou úspěšní

Náročný program začali junioři úspěšně, když ve čtvrtek dokázali doslova rozstřílet Nový Jičín. Ve střelecky enormně vydařeném utkání dokázali chlapci zatížit konto soupeře hned 13 úspěšnými trojkami a dokráčet k zaslouženému vítězství.

SKB Zlín - BK Nový Jičín 86:78, střelci: Homola 31, Kopeček a Sláma 18, Dyják 8, Kafka 6, Gladiš 5.

Na víkend se bohužel k dlouhodobě nemocnému Kalabisovi přidal i ve čtvrtek znamenitě hrající Homola. Sobotní zápas s lídrem soutěže dopadl podle předpokladu. Kvalitnějšímu soupeři jsme dokázali vzdorovat pouze v některých fázích zápasu a byla z toho poměrně jednoznačná prohra.

SKB Zlín - BK NH Ostrava 62:77, střelci: Dyják 14, Kopeček 13, Balija 11, Kafka 8, Gladiš a Sláma 6, Nedbálek a Schneider po 2.

V neděli jsme očekávali vyrovnané utkání. I přes absenci Dana jsme si na soupeře věřili a odehráli až na poslední pětiminutovku slušné utkání. Před poslední čtvrtinou jsme sice prohrávali o 7 bodů, ale kluci nesložili zbraně, dokázali se dotáhnout až na remízu (62:62), což bylo ale bohužel z naší strany vše. Soupeři se podařilo naplno využít našich nevynucených chyb a odrazit nápor.

SKB Zlín - BK Opava 65:75, střelci: Gladiš 23, Dyják 17, Sláma 15, Kafka 4, Kopeček a Balija 3.

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar