Kadeti U17 v DL 1:1

4. 12. 2018

V sobotu nás čekal důležitý zápas proti Opavě. Začátek byl vlažný, poté jsme se chytli a v poločase z toho bylo vedení o 5 bodů. Ve 3. čtvrtině už byl výkon našich kluků takový kolísavý, ale pořád jsme byli na dostřel, kdy svítilo na tabuli skóre 56:56. 4. čtvrtina pro nás byla smrtící, kdy soupeř přitlačil v obraně a absolutně nás vymazal na útočné polovině. Na šňůru 16:1 nestačily ani 2 time outy a tak se koncovka jen "dohrávala".

BK Opava - SKB Zlín 84:73

V neděli nás čekal oslabený soupeř Olomouce, kde šlo opět vidět na klucích jejich vlažnost a podcenění soupeře, který vedl v polovině čtvrtiny 14:11. Po time outu však začali kluci trochu bránit a byla z toho výhra čtvrtiny 27:21 v náš prospěch. Po zbytek zápasu jsme postupně odskakovali soupeři až z toho byla výhra o 30 bodů.

Olomouc - SKB Zlín 60:90