9. 03. 2022

Kadetkám chybělo štěstí v koncovkách

Kadetky měly na programu další 3 utkání ve finálové skupině.

SKB Zlín - TJ Jičín 52:94

Zřejmě nejkvalitnější tým celé soutěže přijel za námi do Zlína na první domácí zápas. Kvalitu soupeře jsme pocítili od první minuty. Tvrdá obrana jičínských děvčat nám nedovolila se dostat do naší obvyklé hry. V útoku nám dělala obrovský problém soupeřova hra 1na1. Všech hostujících 8 hráček dokázalo přehrát jakoukoliv naši hráčku. Utkání nám ukázalo jaké mezery v této činnosti stále máme.

SKB Zlín - Sokolo Hradec Králové B 78:79

Rezerva extraligového týmu z Hradce byla pro nás o poznání hratelnější soupeř. První polovina se přelívala ze strany na stranu a skončila nerozhodným výsledkem 31:31. Po poločase od nás soupeř odskočil na větší bodový rozdíl, my jsme se však zvládli dotáhnout a zápas tak směřoval do koncovky. V ní jsme po několika změnách vedení v zápase měli vítězství ve svých rukou. Bohužel ztráta v posledních sekundách a následný "faul" znamenal dva trestné hody pro soupeře. Oba dva byly úspěšné, a tím hosté definitivně převrhli zápas na svou stranu.

BK Klatovy - SKB Zlín 79:70

V alternativně partyzánské sestavě jsme vyrazili na zápas přes celou republiku. Ze zkušenosti z kvalifikace o ligu jsme nečekali nic jednoduchého. Celý zápas jsme byli mírně za soupeřem, nikdy však nebyl bodový rozdíl vyšší než 10. 4 minuty před koncem jsme se dostali do vedení, to bylo však z naší strany vše. Chtěl bych však ocenit nebojácný výkon našich děvčat, které se držely skoro až dokonce:)

Další zápasy nás čekají hned tento víkend proti DBak Plzeň a BK Klatovy. Přijďte nás podpořit určitě máme soupeřům co vracet!;)