Kadetky s lídry soutěže 1-1

11. 01. 2023

Kadetky po novém roce čekal souboj s lídry tabulky. V pátek byl na programu duel s Prostějov, v nedělním utkání jsme pak hostili rezervu brněnských Žabin.

Kadetky s lídry soutěže 1-1

SKB Zlín - K2 Prostějov 92:55

Tak to konečně vyšlo! Děvčata, po lehce kostrbatém prvním poločase, předvedla koncetrovaný výkon v poločase druhém, kdy jsme si ujasnili zásady spacingu a kolektivní hry v útoku. Nutno říct, že soupeř nepřijel v plné sestavě, my jsme naopak poprvé v sezóně byli kompletní. Střelecky se zapojili všechny hráčky. Zápas nám dal ještě teoretickou naději na postup do finálové šestky, ale hlavně..porazili jsme poprvé Prostějov:)

SKB Zlín - Žabiny Brno B 62:88

Teoretická naděje však uhasla již před zápasem, kdy výsledky ostatních utkání hovořili v náš neprospěch. Na druhou stranu jsme do utkání mohli jít s čistou hlavou a vědomím, že se nám výsledek nebude počítat. Už bez Aničky a Evky mohly ostatní holky převzít role lídrů týmů. Sympatický a bojovný výkon však pohřbila střelecká impotence ve třetí čtvrtině. Holky to však nevzdaly a bojovaly až do závěrečného klaksónu. Opět jsme zapojili i notnou část týmu U15, pro které to jsou cenné zkušenosti.

 

Další zápasy nás čekají venku v Olomouci a Havířově.


 

TITULÁRNÍ PARTNER


NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj NSA STRABAG Samohýl MB