U12 zatím vítězně

sipka

Kadetky U17 porazily obě Brna

26. 10. 2021

Kadetky U17 se o uplynulém víkendu představily poprvé před domácím publikem. Soupeřem jim byly rezervy extraligových týmů Žabiny Brno a KP Brno.

SKB Zlín - BK Žabiny Brno B 95:63

V sobotu večer nás čekal souboj dvou neporažených celků. Soupeř přijel v oslabené sestavě a my jsme toho hned v první čtvrtině využili, kdy jsme rychlými protiútoky přehráli soupeře 29:12. Ve zbytku první poloviny jsme rozdíl jen mírně navýšili. Druhá polovina se nesla v podobném duchu, holky pracovaly dobře hlavně na obranném doskoku a při obraně 1na1. Zápas jsme dohrávali v klidném tempu, takže se do rotace podařilo dostat všechny hráčky. Za zmínku stojí 7 úspěšných trojek Evičky.

SKB Zlín - KP Brno B 82:57

V neděli nás čekal o poznání nepříjemnější soupeř. Holky z KP Brno celý zápas měnily obrany mezi osobní obranou, pressem a zónovou obranou. V útoku se nám oproti sobotě nedařila střelba z dálky. Do šaten jsme šli v polovině za nepříznivého stavu 33:34. Pokyn v šatně zněl jasně, rozběhnout se dopředu, aby se soupeř nestihl vrátit a postavit obranu. To jsme splnili a soupeře jsme přehráli v další čvrtině o 12 bodů. V závěrečné čtvrtině už byla kondiční převaha na naší straně a zápas jsme dohrávali v podobném gardu, jako den před tím.

Děkujeme moc fanouškům a hlavně rodičům za podporu na víkendových zápasech!! Další soupeřem nám bude za 3 týdny silný Prostějov.