Kadetky v soubojích s Kyjovem 1-1

26. 11. 2022

Kadetky čekal nelehký úkol. Dvojička s Kyjovem, který se zatím prezentoval podobnými výsledky jako my. Nás bohužel stále zužují neustále vleklé, nebo opakované zranění kotníků. Tuto sezónu už jsme bohužel na čísle 6 (pokud počítám i pendlující hráčky U15). Nicméně holky se i přes tento handicap vrhly do trvrdého souboje se soupeřkami.

Jiskra Kyjov - SKB Zlín 70:63

Souboj v Kyjově byl napínavý od začátku až dokonce. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a jako již klasicky, poločas skončil remízou. Bezmála dvouhodinový thriller rozhodlo 20 sekund naší nepozornosti v poslední čtvrtině, kdy jsme špatným doskokem a dvě ztrátami povolili soupeři šňůru 6:0. Nezvládli jsme ani pokrýt kyjovskou nejlepší hráčku, který nám nastřílela 30 bodů! Těšit nás mohlo zapojení širší rotace a fakt, že za 10 dní nás čeká odveta.

SKB Zlín - Jiskra Kyjov 74:58

Opět vyrovnaný poločas, opět spoustu faulů a opět nervózní utkání jsme zažili na domácí půdě. Po poločase jsme však rychle šli do vedení o 10 bodů, které jsme drželi až do konce. Chtěl bych hráčky pochválit za kolektivní výkon a bojovnost na doskoku a následný rychlý protiútok, který zápas rozhodl.

A zároveň všem fanouškům dík za podporu!

Další dva zápasy nás čekají 3. a 4. prosince proti Bruntálu a Krnovu. Přijďtě nás podpořit:)