sipka

PŘEDCHOZÍ AKTUALITA

Žáci U15 na Slovensku nezaváhali

sipka

DALŠÍ AKTUALITA

Nábor do basketbalu

Smíšené družstvo kadetů a juniorů přivezlo z Trenčína bronzové medaile

23. 08. 2022

Od pátku do neděle se naši kadeti a junioři zúčastnili přípravného turnaje v Trenčíně.

Smíšené družstvo kadetů a juniorů přivezlo z Trenčína bronzové medaile

Družstvo SKB se výkonnostně i početně opíralo zejména o hráče ročníku 06 a 07, není tedy divu, že dva zápasy proti juniorským družstvům Trenčína a Povážské Bystřice se výsledkově úplně nevydařily, nicméně zápasy proti kadetům Trenčína a Svitu dopadly na výbornou. Je velmi pozitivní, že se naše výkony během turnaje rapidně zlepšovaly a vygradovaly v zápase o 3. místo, ve kterém jsme slovenský Svit jednoznačně přehráli a vezeme zaslouženě bronzové medaile.

Celkově družstvo na turnaji zanechalo velmi pozitivní dojem, a to nejen po basketbalové stránce. Utužili jsme partu a kostru nově se rodícího týmu ročníku 2006/2007 a přivezli další cenné zkušenosti z vypjatých koncovek dvou utkání.

Trenčín junioři - SKB Zlín 92:47
Svit - SKB Zlín 55:62
SKB Zlín - Trenčín kadeti 94:77
SKB Zlín - Povážská Bystřice 62:103
SKB Zlín - Svit 78:42

Basketbalově jsme po "suché přípravě" a týdnu individuálních činností působili místy trochu těžkopádně, ale ve vyrovnaných utkáních jsme vše nahradili bojovností a v posledním zápase i kolektivním pojetím hry.

Za zmínku stojí i dvě individuální ocenění. Součástí ALL STAR pětky turnaje se stal Matouš Beníček, cenu FAIR PLAY dostal náš neúnavný bojovník Jarda Honner, gratulujeme kluci.

V přípravě pokračujeme dvoufázovými tréninky a soustředíme se na pondělní a úterní zápasy kadetů proti Bánovcům nad Bebravou.

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj