Srpnová příprava zahájena

7. 08. 2018

Srpnová příprava zahájena

Po příměstských basketbalových táborech chvilka odpočinku a začala trenérům a jejich svěřencům basketbalová příprava. Jako první začali přípravu chlapci a dívky kategorie U17.

Chlapci U17 trénují dvoufázově každý den, 12.8. vyjíždí na soustředění do nedaleké Horní Lidče na kolech. Poté je opět čeká dvoufázové trénování v SH Zelené a několik přípravných zápasů. Absolvují 2 turnaje na začátku září, jeden v Přiboře a na druhý turnaj odjedou do Ostravy.

Ve čtvrtek 9.8. začnou svou přípravu chlapci U15 a U13, poté odjedou ve stejném termínu jako chlapci U17 na soustředění do nedaleké Lidče. Dále pokračují dvoufázovími tréninky na hale až do nového školního roku.

Dívky U13 začínají přípravu 13.8. tréninky před sousředěním, na které odjíždí zároveň s chlapci U12 v neděli 19.8. také do Horní Lidče. Poté pokračují tréninky na SH Zelené každý den a přípravu zakončí domácím turnajem, který se koná na hale 9.9.

Muži A začínají svou přípravu v úterý 21.8. na SH Zelené, kde se budou připravovat na novou sézónu. Součástí přípravy je již tradiční turnaj Memoriál Karla Vilíma, který se uskuteční v datech 31.8.-2.9. za účasti Brna, nováčka KNBL Hradce Králové a Klosterneuburga.

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar