sipka

PŘEDCHOZÍ AKTUALITA

Žáci U15 4x vítězně

sipka

U10 si vezou ze Šumperku cenné zkušenosti

21. 03. 2018

V sobotu jsme s družstvem U10 mix odehráli další turnaj s týmy Kroměříže a Šumperku. Prohrou sice skončily oba zápasy, ale především první utkání s celkem Kroměříže již mělo náboj a skončilo vcelku vyrovnaným výsledkem (37-48).

U10 si vezou ze Šumperku cenné zkušenosti

Zápasovou zátěž jsme se snažili rovnoměrně rozložit na všech 13 hráčů, kteří na zápasy dorazili. Rodičům a dalším tímto děkujeme za dovoz dětí na zápas a za podporu v hledišti.
Při skládání sestavy vycházíme z projevu a výkonů našich svěřenců při trénincích a do zápasů se tak snažíme utvořit dvě vyrovnané pětky. Bohužel, asi vinou nervozity, se v ani jednom utkání moc nedařilo první pětce. Chyběla dravost, jistota v rozehrávce a úplně selhala obranná činnost, kdy jsme se nestíhali vracet a dostávali spoustu laciných košů. Naopak výkony druhé pětky již měly veškeré parametry, které k basketbalu patří. Celkově jdou výkony družstva jednoznačně nahoru, ale čeká nás spousta další práce. Těšíme se na ni a věříme, že na posledním turnaji v Kroměříži při obou zápasech zabojujeme o vítězství!
 

Trenéři Katka a Pavel

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar