U13 (1:1) „ jak to vidíš tréňo? Tak, jak bych to řek -mírný optimismus“

17. 02. 2019

Klasická hláška z Okresního přeboru (díl Na váhu) vidím, to úplně stejně někam jsme se posunuli v obou kategoriích (U13 a U15), ale ještě nás čeká spoustu práce. Máme za sebou super víkend, kdy nejprve minižáci vyjeli k tradičnímu soupeři do Mohelnice a poté hráli U15 doma s Karvinou a Havířovem s celkovým skóre (2:2).

U13:  Vstup do zápasu nám vyšel a soupeře jsme zaskočili a jasně přehráli 11:24 bohužel, pak jsme se zasekli a bojovali o každý míč soupeř vyrovnal hru a do poslední čtvrtiny jsme, za vyrovnaného stavu nastoupili, s tím nejlepším co máme. Bohužel v koncovce jsme dvakrát neubránili jednoduchý vnik a nevyšla nám ani střelba za 3b a soupeř slavil vítězství. Druhé utkání byl především boj, ale kluci ukázali velký morál zvedli hlavu a od druhého poločasu již soupeři nic nedovolili, ba co víc jasně soupeře přejeli a mohli oslavovat zasloužené vítězství.

1. TJ MEZ Mohelnice : SKB Zlín 59:54 (11:24, 29:30, 40:44)

TH 32/15 = 47% ; 1x3b; F+23;F-14

• Borský 3/6 a Šimek 4/6 1x3 po 11b; Chovanec 2/4 10b; Šťastný 1/3 7b; Bublík 3/5b; Kolenič 4b; Dvořák 1/4 a Honer 1/4 shodně po 3b.

1. TJ MEZ Mohelnice : SKB Zlín 44:56 (16:11, 22:29, 29:39)