U19 kluci 0:2

7. 12. 2019

U19 kluci 0:2

Netradičně ve čtvrtek jsme nastoupili proti prvnímu týmu soutěže BK Opava. Podali jsme dobrý výkon, který na výhru sice nestačil, ale bylo se z čeho odrážet pro výhru v utkání s NH Ostrava.

SKB Zlín - BK Opava 72:85

V tomto utkání jsme hráli dobře přechodový situace po dobrém obranném doskoku, kde jsme hledali volné spoluhráče a trestali buď tříbodovou střelou a nebo volným nájezdem. K vítězství nám chybělo zastavení jejich nejlepšího střelce Týna, který pravidelně nastupuje za rezervu Opavy v 1. lize mužů. I ostatní hráči nastupují pravidelně v této soutěži a připisují si cenné zkušenosti, které potom předávají na hřiště v kategorii U19.

SKB Zlín - NH Ostrava 63:79

Bohužel v tomto utkání nám nevyšlo vůbec nic. V obraně 1v1 jsme byli pomalý, na obranným doskoku jsme vůbec nebyli!! Nedostali jsme se tak vůbec do naší rychlé hry a byla to tak bohužel jedna velká trápená na útočné polovině. Pozice byly, ale jak se říká "na posraného i hajzl spadne".... Bohužel dnes nám zvlhl střelný prach. Poklona soupeři, který nás fyzicky přejel i přes jejich potíže při cestě na utkání do Zlína.

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar