Vítězná série dívek U13 skončila

11. 12. 2018

Po šesti vítězných zápasech našly dívky U13 přemožitelky v podobě Olomouce.

Vítězná série dívek U13 skončila

Bohužel, vše dobré jednou končí. Nutno dodat, že soupeř z Olomouce byl o kousek lepší a obě vítězství si zasloužil. Problém opět tkví v tom, jakým způsobem jsme obě utkání odehráli. Do prvního zápasu nastoupil odevzdaný, nepřipravený a nervózní tým, který kupil chybu na chybě, nebojoval a nemohl se opřít ani o tradiční opory, spíše naopak. Soupěř nemilosrdně trestal všechny naše chyby, slušně vybíhal do rychlého protiútoku a zaslouženě vyhrál. Na naší hře se nedalo najít v podstatě žádné pozitivum.

Do druhého utkání jsme se pravděpodobně odrazili ode dna. Do zápasu nastoupil úplně jiný tým. Holky bojovaly, proměňovaly jednoduché koše, slušně bránily a výsledky se dostavily. V poločase jsme ještě vedli, ale asi jsme se zalekli vítězství. Ve třetí čtvrtině nás soupeř přetlačil a získal rozhodující náskok. Nicméně, bojovali jsme do poslední minuty a bylo z toho pohledné a napínavé utkání.

SKB Zlín - OSK Olomouc 27:61 a 50:54.

Bohužel, jsou to věci, o kterých se bavíme pořád dokola. Jsme děti, které mohou chybovat, mají dva zápasy na to, aby ukázaly co umí, jdou si zaběhat a bavit se. Ale přijdou utkání, kdy nebude možnost opravy, kdy opravdu o něco půjde a takové utkání nás při současném trendu snadno může stát MNOHO...

Velký dík rodičům za plné hlediště.

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj