1.liga muži - Parádní domácí výhra nad BK Olomouc

25. 10. 2017

Velmi těžký zápas nás čekal proti kompletnímu a ambicioznímu celku BK Olomouc, který byl posílen o hráče z NBL - Dedek, Novák. Náš tým se musel v tomto utkání vypořádat s absencemi několika hráčů základní sestavy a zvládl to parádně. BK Olomouc udával  od začátku tempo a dostal se až na vedení 25:40. Toto manko jsme však dokázali ještě do poločasu stáhnout na 34:42. Od druhé poloviny utkání to byl z naší strany bojovný a odmakaný poločas, za který jsme si nakonec výhru zasloužili. Hráčům našeho týmu patří velká pochvala za předvedený výkon!!!

SKB Zlín - Basketbal Olomouc 77:70 (14:21 34:42 52:56)