Dívky U12 prohrály v Havířově

24. 10. 2017

Dva rozdílné zápasy odehrála děvčata U12 na půdě Havířova.

Dívky U12 prohrály v Havířově

Kdyby se situace neopakovala již podruhé po sobě, mohli bychom možná totální selhání v prvním zápase připisovat brzkému vstávání a dlouhé cestě. Nicméně již minulý zápas jsme si říkali, že pokud na utkání nejsme stoprocentně koncentrovaní a v prvním zápase zůstáváme v šatně, nebo ještě hůře v posteli, nemůžeme pomýšlet na dobrý výsledek, ani dobrý pocit z odvedené práce.

První zápas se nesl ve znaku těžké odevzdanosti, nedůslednosti ve všech činnostech na obranné i útočné polovině a neplnění pokynů trenéra. Hráčky základní pětky svůj vstup do utkání obsolutně nezvládly, nepomohly ani dva oddechové časy, a tak přišly na řadu hráčky z lavičky. Ty je třeba pochválit za bojovnost a nasazení, s jakým se s nelehkým úkolem popraly, ačkoli to většinou nevedlo k bodovému přísunu.

BK Havířov - SKB Zlín 75:20, body: Pražáková a Zemanová 6, Bartňková, Ramertová a Macháňová 2, Štětkářová a Vrtělová 1.

 

V poločasové přestávce jsme si sáhli do svědomí a do druhého utkání naštěstí nastoupil úplně jiný tým. Na vítězství to sice nestačilo, ale holky bojovaly, zlepšily hru na útočné i obranné polovině a bylo z toho poměrně pohledné utkání s mnoha vyrovnanými pasážemi. Druhé hrací období jsme dokonce dokázali o jeden bod vyhrát!

BK Havířov - SKB Zlín 60:42, body: Bartoňková a Pražáková 13, Vrtělová 7, Ramertová 5, Zemanová a Macháňová 2.

Děvčata, pokud nebudeme na utkání koncentrovaní, nevyvarujeme se základních chyb, nemůžeme ze zápasu odjíždět spokojeni. Ono totiž nejde o výsledky, ale o to se poučit a postupnými kroky se zlepšovat!!!

Díky rodičům za pomoc s dopravou a povzbuzování...

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj Michlovský tiskárna basketbar