1.liga muži - V posledním utkání v r.2019 po těžkém boji slavíme výhru. SKB Zlín - Snakes Ostrava 97:89

16. 12. 2019

K poslednímu domácímu utkání v r.2019 přijelo mladé družstvo Snakes Ostrava.

Soupeř se prezentoval rychlým přechodem do útoku, hrou 1na1, velmi dobrou střelbou za 3body a agresivní obranou. Naším hráčům se podařilo vyhrát 1Q 26:17 aby jsme hned ve 2Q nechali po hrubých chybách v obraně soupeře vyrovnat na poločasových 46:46. Celý druhý poločas byl velmi vyrovnaný, kdy se hrálo koš za koš, a ani jeden tým se nedokázal výrazněji odpoutat. V závěru si náš tým přeci jen před zaplněnou halou dokázal vybudovat mírný náskok, který si i přes závěrečný nápor hostů dokázal zkušeně pohlídat. Hostující tým dnes odehrál velmi dobré utkání, a svým výkonem přispěl ke skvělé atmosféře v hale.
Cestu na toto utkání si dnes našel také hejtman Zlínského kraje pan Jiří Čunek, který společně s diváky viděl velmi napínavé a dramatické utkání až do konce, s vítěznou tečkou pro náš tým.

Za celý tým mužů SKB Zlín chci poděkovat všem divákům za jejich podporu nejen v tomto utkání, a těšíme se na Vás při dalších domácích zápasech v roce 2020.

SKB Zlín - Snakes Ostrava 97:89 ( 26:17 20:29 23:22 28:21)

Body:Kereselidze 25, Vošlajer 23, Krutílek 21, Vanak 14, Nehoda 6, Hanuš 4, Dokoupil 3