Dívky U12 jedou na Národní Finále

28. 04. 2022

Dívky U12 se letos kvalifikovaly na národní finále své kategorie 6.-8.5. v Pardubicích.

Dívky U12 jedou na Národní Finále

Mladší minižačky nám letos dělají velkou radost. Jde o mimořádnou kategorii, jejíž výkonnost letí celou sezónu strmě nahoru. Holky si proto letos zaslouženě vybojovaly pozici mezi dvanácti nejlepšími z celé republiky, kde zastupují střední Moravu. 
Dívky letos hrají soutěž severní Moravy, kde okupují třetí místo. Našly přemožitele pouze s ostravskými týmy, kteří jsou rovněž kvalifikatni do národního finále. 
Nepatříme mezi hlavní favority, ale budeme se k vrcholného minižákovského podniku stavět jako ke všem zápasům letošního roku. Nastoupíme bez respektu a předvedeme co umíme. Už příští pátek nám prosím držte palce. Začínáme zápase v 14:40 proti Studánce Pardubice a pak 18:20 proti Žabinám Brno. Tyto dva týdny máme ve skupině. Podle výsledků nás čekají v sobotu další dvě utkání a v neděli pak poslední pátý zápas o konečné pořadí. 

Po dvou covidových letech netušíme jak na tom jsme v porovnání s nejlepšími. Víme, že kdybychom mohli trénovat, byli bychom dál, ale to i soupeři. Jistě ale víme, že se naše holky účastní národního finále zaslouženě a pro nás jsou vítězky už teď.
Fanděte nám a sledujte výsledky, které budeme pravidelně zveřejňovat na facebookové stránce SKB Zlín.
Všechny naše zápasy budou přenášeny přes TVCOM.  

Informace o NF na těchto odkazech:

Národní finále U12 | Facebook

Národní finále U12 (@narodnifinaleu12) • Fotky a videa na Instagramu 

https://www.bkstudanka.cz/narodni-finale-u12

 

 

 

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Zlín Zlínský kraj STRABAG NSA